1 - 2 жовтня 2019 року відбудеться XIV Форум з актуальних питань вроджених вад серця «Регенеративна медицина». Організаторами форуму традиційно є державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце» та громадська організація «Українська асоціація дитячої кардіології».
Актуальні теми, що будуть висвітлені: відновлення тканин та органів в сучасній медицині. На сьогодні напрямок регенеративної медицини набуває вагомого значення та є революційним у лікування вродженої та набутої патології і сприяє збільшенню тривалості життя пацієнтів.
Цього року ми запросили лідерів світового рівня у регенеративній медицині, які зробили прорив у своїй галузі: професор Шакер Муса та професор Кіт Марч зі Сполучених Штатів Америки, професор Пауль Фогт зі Швейцарії та професор Жан Рубе з Бельгії.

У межах Форуму будуть проведені воркшопи:
1. Модифікація операції Росса.
2. Власний метод неокуспідалізації аортального клапана.

Місце проведення – ТРЦ «Атмосфера», Київ, Столичне шосе, 103

Зареєструватись на форум: https://forms.gle/KLK6pqMCrkh7MLd19