Google search

Доктор фармацевтичних наук, профессор

Працює на кафедрі з 1998 року.

Очолює кафедру з 2009 року.

Проф. Давтян Л. Л. працює в галузі створення ЛЗ з різним дисперсійним середовищем. Під керівництвом проф. Давтян Л. Л. виконано 2 докторські, 11 кандидатських дисертацій (1 - доктора філософії PhD за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація»). Отримано 30 патентів і авторських свідоцтв. Проф. Давтян Л.Л. - автор 15 підручників, навчальних посібників і монографій, а також ряду методичних рекомендацій, має понад 400 наукових публікацій у вітчизняних і закордонних виданнях.

Доктор фармацевтичних наук, профессор, Заслужений  працівник фармації України 

Працює на кафедрі з 1967 року. 

Науковий напрямок  - розробка і створення багатокомпонентних інфузійних розчинів, біофармація, удосконалення  аптечної технології приготування лікарських засобів.

Професор Коритнюк Р. С.- автор і співавтор 16 навчальних посібників, 14 методичних рекомендацій, 2 нормативних документів МОЗ України, 5 найменувань готових лікарських засобів, 12 патентів та  інформаційних листів, понад 350 наукових публікацій.   

Доктор  фармацевтичних наук, профессор.

Працює на кафедрі з 2009 року.

Науковий напрямок – фармацевтична розробка лікарських засобів, що знаходяться під тиском та мˈяких лікарських засобів у формі крему, гелю та мазі. На даний час проводиться розробка нового лікарського засобу у формі губок для потреб військової медицини. Планується впровадження в екстемпоральну рецептуру аптек військового госпіталю центрального, східного, західного та південного регіонів для потреб медичної служби Збройних сил України. Виробництво/виготовлення даної лікарської форми є інноваційним на фармацевтичному ринку України. Дана лікарська форма є затребуваною  особливо в умовах військових дій та надзвичайних ситуацій.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальностями Загальна фармація та Організація фармацевтичної справи.  

Доктор медичних наук, професор

Працює на кафедрі з 2024 року.

Науковий напрямок: проблеми нейрофармакології та нейротоксикології, розробка нових лікарських засобів природного походження, фундаментальних досліджень патогенезу захворювань нервової та ендокринної системи. Науковий доробок П.І. Середи включає понад 170 наукових робіт, 27 патентів на винаходи. Він є автором 4 навчальних посібників та 1 підручника. Петро Іванович захистив докторську дисертацію (1993) на тему: «Дослідження порушень пам'яті токсичного ґенезу та розробка принципів їх фармакологічної корекції». Вчене звання професор отримав у 2002 році. 

Професор Середа П.І. є членом вченої ради Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

Кандидат медичних наук, доцент

Працює на кафедрі з 2019 року.

Науковий напрямок - біофармацевтичні і фармакокінетичні аспекти створення ЛЗ та лікувально-косметичних засобів. Автор понад 120 наукових публікацій. Співавтор 8 підручників для лікарів з тематики реабілітаційної медицини та фітотерапії.

Нагороджена медаллю «Знання, душу, серце людям» Всеукраїнського об’єднання «Країна» як волонтер МДАУ за проведення циклу лекцій, лікувально-діагностичну і профілактичну роботу. Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм; Почесною Грамотою Міністерства освіти та науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, високий професіоналізм; Почесною Грамотою Міністерства охорони здоров’я України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм.

Наумова М. І. є членом Української асоціації по вивченню болю; членом Міжнародної діабетичної асоціації України; European Association for the Study of Diabetes (EASD), член-кор «ГО МАОН» України.

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

 Працює на кафедрі фармацевтичної технології і біофармації з січня 2025 року

Науковий напрямок - біофармацевтичні і фармакокінетичні аспекти створення лікарських засобів рослинного походження;  дослідження лікарських рослин, гомеопатичних матричних настойок з метою створення апіфітозасобів.

Автор понад 110 наукових публікацій. Співавтор 3 посібників з питань вивчення лікарських рослин, забезпечення якості та стандартизації ЛЗ та технологічного опрацювання лікарських засобів рослинного походження,  2 книг - спогадів про видатних діячів фармації, 1 монографії з питань забезпечення якості лікарських засобів рослинного походження.

Нагороджена медаллю до 100 річчя Національної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ( працювала в університеті з 1988 року),  подяка від ректора (2012, 2017 та 2022 рр.).