Ашаренкова Ольга Вікторівна

к.мед.н, доцент кафедри

У 1992 р. закінчила Київський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут імені О.О. Богомольця з відзнакою.

З 1994 по 1999 рр. навчалася в клінічній ординатурі і аспірантурі на кафедрі терапевтичної стоматології Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, захистила кандидатську дисертацію на тему: «Магнітотерапія та альфакальцидол у комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту».

У 1999 р. була зарахована на посаду асистента, у 2012 р. доцента  кафедри терапевтичної стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. У 2013 р. присвоєно вчене звання доцента.

З 2000 р. виконувала обов’язки протягом 5-ти років куратора передатестаційних циклів, циклів стажування, спеціалізації, тематичного удосконалення лікарів, протягом 7-ми років секретаря кафедральних нарад, 2-х років куратора циклу інтернатури. З 2012 р. по сьогоднішній день виконує обов’язки відповідального за наукову роботу і куратора процесу навчання аспірантів. Протягом 2014-2016 рр. була куратором магістра, громадянина Лівії.

Проводить активну науково-дослідну роботу з проблем профілактики та лікування генералізованих захворювань тканин пародонта і гіперестезії твердих тканин зубів. За період з 1996 року опублікувала  90 наукових праць, є співавтором 1 монографії, 1 підручника, 3 навчальних посібників, 2 методичних рекомендацій, 3 патентів, 6 нововведень.

Член ВГО “Асоціація лікарів-пародонтологів України”, ГО «Асоціація стоматологів України», асоціативний член EFP.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за фахом „Терапевтична стоматологія”.