к.мед.н., асистент кафедри

У 1985 р. закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця з відзнакою.

Проходила навчання у клінічній ординатурі на кафедрі пропедевтики ортопедичної стоматології і ортодонтії КМІ О.О. Богомольця впродовж 1989-1991 рр.

Працювала лікарем-стоматологом протягом 1991-1994 рр. у стоматологічній поліклініці КМІ імені О.О. Богомольця, протягом 1994-2000 рр. у стоматологічній поліклініці Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Ультрафіолетове випромінювання в комплексному лікуванні періодонтитів (клініко-експериментальне дослідження)».

Автор і співавтор 21 наукової праці, в тому числі 2 навчальних посібників.

Виконувала обов’язки у 2000 - 2010 рр. куратора циклу інтернатури, у 2010 – 2013 рр. куратора короткочасних циклів тематичного удосконалення лікарів, протягом 4-х років секретаря кафедральних нарад. З 2013 р. і по теперішній час виконує обов’язки куратора циклу інтернатури.

Член ВГО “Асоціація лікарів-пародонтологів України”, ГО «Асоціація стоматологів України», асоціативний член EFP.

Лікар першої кваліфікаційної категорії за фахом „Терапевтична стоматологія”.