16-19 серпня на Шацьких озерах відбулася щорічна «Школа молодого невролога Волині». Цьогоріч талановиті та молоді неврологи представляли свої міста майже з кожного куточка України. Школа створена для всіх активних молодих спеціалістів, які бажають удосконалюватися у своїй професії.

Перебуваючи у товаристві колег, учасник може оцінити свої сильні та слабкі сторони, що дає змогу здійснити ривок у власному розвитку. Основний рецепт для всіх учасників – бути активними щодо засвоєння нових знань. «Школа змінить Ваше життя назавжди», - зазначила співзасновник школи д. мед. н. О. Шульга.

Більшість учасників уперше представляли власний клінічний випадок для аудиторії, заздалегідь підготувавши презентацію. Жоден із представлених клінічних випадків не визнано кращим чи гіршим. Кожен спеціаліст показав свої можливості, навчився новому, надав корисну інформацію колегам. У цьогорічній школі взяла участь М. Пальчуковська, старший лаборант кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика, із клінічним випадком «Первинно прогресуюча афазія, аграматичний варіант».

Лекторами школи були провідні неврологи України: професор О. Кальбус, д. мед. н. О. Шульга, професор Г. Московко, професор В. Гриб, к. мед. н. А. Вакарчук, а також професор кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика Т. Слободін.

Контакти, налагоджені під час роботи в школі, стануть цінними як у професійному житті, так і в міжособистісних стосунках. Тому школа молодих неврологів – це «rete mirable» підтримки один одного у будь-який час і з будь-якого питання.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів