Google search

 
 

27-28 жовтня 2023 року у м. Страсбург (Франція) відбувся перший європейський конгрес «EuroPerfusion 2023», присвячений обговоренню сучасних технологій проведення штучного кровообігу та екстракорпоральних методів підтримки життєдіяльності.

Значну увагу на цьогорічному конгресі привернуло наукове дослідження на тему «Селективна антеградна перфузія головного мозку при реконструкції гіпопластичної дуги аорти у дітей та новонароджених: ретроспективне дослідження», що було проведене під керівництвом завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії нашого університету професора О. Лоскутова. Наукове дослідження виконувалося за участю лікарів Інституту серця МОЗ України (О. Дружина, В. Шмирко, С. Судакевич) під керівництвом директора інституту професора Б. Тодурова.

Результати наукової роботи були представлені доцентом кафедри С. Маруняком на пленарному засіданні «Brainstorming», яке фокусувалося на різних методах нейропротекції та нейромоніторингу під час штучного кровообігу. Загалом, у даному досліджені автори довели, що застосування ізольованої церебральної перфузії як альтернативи до глибокої гіпотермічної зупинки кровообігу під час корекції гіпоплазії дуги аорти характеризувалося нульовою летальністю, хорошими ранніми та віддаленими неврологічними результатами. З огляду на це, селективна антерградна церебральна перфузія є ефективним та безпечним методом забезпечення церебральної перфузії під час реконструкції гіпоплазії дуги аорти у дітей та немовлят.

Результати дослідження були сприйняті позитивно та викликали жваве обговорення серед аудиторії, що додатково підтвердило важливість науково-практичної тематики, над якою працює колектив кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також