Google search

 
 

«Вся могутність науки спрямована сьогодні на зміцнення держави», – ці слова Альбера Камю (1913-1960) сьогодні актуальні як ніколи, оскільки зусилля науковців, які працюють у НУОЗ України імені П.Л. Шупика зараз сконцентровані на перемогу та активну підтримку України.

  

Одним з пріоритетних напрямів оновленої стратегії НУОЗ України імені П.Л. Шупика є розвиток наукової співпраці з установами та організаціями для розв’язання наукових проблем різного ступеня актуальності та значущості, а також активна участь викладачів університету у роботі професійної спільноти України та світу. Це стосується різних шляхів роботи: клінічної, освітньої і наукової. У рамках наукової співпраці із медичними закладами вищої освіти залучення наших науково-педагогічних працівників до роботи спеціалізованих вчених рад за різними напрямами дає змогу поліпшити кінцеві результати роботи тих, хто бажає здобути науковий ступінь. Крім того, під час таких заходів є можливість познайомитися з новими потенційними майбутніми співробітниками, які можуть стати частиною команди НУОЗ України імені П. Л. Шупика та сприяти покращенню роботи нашого університету.

15 грудня 2023 року директор Інституту післядипломної освіти НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор кафедри педіатрії, інфекційних захворювань, імунології та алергології Олена Шарікадзе взяла участь у роботі спеціалізованої вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Професор О. Шарікадзе виступила в якості опонента дисертаційної роботи «Атопічний дерматит у дітей з поліморфізмами генів рецепторів розпізнавання патерну: клінічний перебіг, лікування та прогноз в залежності від профілю сенсибілізації», яку на здобуття ступеня доктора медичних наук виконала Олена Мозирська.

Участь у заході дає змогу представити наш заклад, обмінятися науковими поглядами з колегами, а також досвідом організації та проведення подібних заходів. Участь у роботі спеціалізованих вчених рад стало гарною традицією та прикладом активної наукової співпраці двох провідних медичних закладів вищої освіти нашої країни.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також