16-18 травня 2024 року в Львові проходила найбільша спеціалізована судинна подія України - щорічний конгрес судинних хірургів, флебологів та ангіологів України – Сухаревські Читання - 2024.

Конгрес об’єднав представників спеціалізованої хірургічної спільноти України для обговорення актуальних питань сучасної хірургії магістральних та периферійних артерій, венозної та лімфатичної системи та синдрому діабетичної стопи, виразкових дефектів нижніх кінцівок різної етіології.

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика на цьому заході був потужно представлений делегацією кафедри хірургії та судинної хірургії на чолі з завідувачем кафедри, заслуженим лікарем України, професором С. Саволюком, професором В. Ходосом, асистентами В. Горбовцем та А. Дембіцьким, аспірантом кафедри Г. Мельничуком.

Цього року найбільше зібрання судинної спільноти України проходило у  святковий День вишиванки, який є символом нашої національної ідентичності, патріотизму та єдності.

У рамках наукової програми пленарних засідань та наукових дискусій в ході майстер-класів та круглих столів був продемонстрований науковий пріоритет, інноваційність практичного доробку та величезний досвід кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика в застосуванні та впровадженні малоінвазивних ендовенозних (термо-абляційних) методик, зокрема технології ендовенозної електрозварювальної технології, в лікуванні хронічних захворювань вен нижніх кінцівок, про що свідчило жваве обговорення серед аудиторії та доповідачів та висока оцінка наукової та практичної діяльності колективу кафедри нашого університету учасниками форуму.