В середині червня співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика прийняли участь у засіданні відокремленого підрозділу ГО «Асоціація анестезіологів України в Черкаській області». Такий захід є важливою подією, яка сприяє обміну досвідом та передовими знаннями в анестезіології, про що зазначив у вступній промові завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віктор Бардашевський.

У подібних засіданнях фахівці обговорюють сучасні підходи щодо проведення анестезії, діляться результатами свої досліджень та практичними напрацюваннями а також розглядають нові методики та технології.

Практичні лікарі-анестезіологи з неабияким інтересом прослухали доповіді професора Олега Лоскутова, доцента Юрія Маркова та аспіранта Андрія Вітовського, по закінченні яких учасники засідання обговорювали клінічні випадки та активно задавали питання за темою доповідей.

Колеги-анестезіологи подякували колективу науково-педагогічних працівників кафедри анестезіології та інтенсивної терапії та висловили сподівання, що такі зустрічі у майбутньому стануть традиційними. У заході прийняли участь 54 лікаря-анестезіолога м. Черкаси та Черкаської області.

Подібна взаємодія сприяє покращенню якості медичної допомоги, професійному зростанню лікарів а також зміцнює зв’язки між закладами охорони здоров’я та сприяє розвитку сумісних проєктів та досліджень з кафедрою анестезіології та ІТ НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів