14 червня у засіданні круглого столу, який відбувся в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця від Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва доцент Олег Шевченко, декан фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професор Василь Михальчук та в.о. завідувача кафедри управління охороною здоров’я професор Михайло Голубчиков.

В рамках роботи круглого столу відбулась презентація першої сертифікаційної програми підвищення кваліфікації для керівників закладів охорони здоров’я спеціалізованої ланки «Запровадження в освітній діяльності закладів вищої медичної освіти сертифікатної програми «Сучасні інструменти управління закладом охорони здоров'я».

Згідно програми Круглого столу були розглянуті наступні теми: «Сучасні методи викладання для дорослих», «Фінансування системи охорони здоров‘я», «Про тренди в управлінні людьми в системі охорони здоров‘я», «Управління змінами. Практичний кейс».

Круглий стіл завершився обговоренням можливості запуску програми в новому навчальному році.

Корисність матеріалу: 48.33% - 3 Голосів