На основній клінічній базі, а саме в КНП «КМДКЛ №1», кафедри педіатрії відбулися випускні іспити у інтернів-педіатрів. Іспити – це завжди переживання, тривога за майбутнє, але водночас і радість наближення нових можливостей, самостійної роботи, очікування зустрічей з практичною діяльністю, бо ж незабаром когорта молодих спеціалістів поповнить ряди трудових колективів лікарень і поліклінік.

Так склалося, що цьогорічні випускники-інтерни частину часу навчалися дистанційно через військові дії. Проте викладачі кафедри педіатрії доклали максимум зусиль, щоб інтерни освоїли знання та практичні навички, необхідні для лікарів-педіатрів. Завідувач кафедри педіатрії професор Т. Марушко звернулася з теплими словами до інтернів, про той факт, що навчання для них не закінчується, справжній спеціаліст навчається все життя, а досвід тільки стимулює зацікавленість в набутті нових знань. Професор Т. Куріліна, доцент Н. Глядєлова, куратор асистент Є-Е. Кульчицька побажали інтернам наполегливості, успішного втілення життєвого покликання та щоденного удосконалення.

Колектив кафедри бажає всім випускникам доброго шляху і повернення на кафедру для оновлення і поглиблення існуючих знань та вмінь.

Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів