Випускниця кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика Севіндж Юсіфова (куратор – завідувач кафедри професор Сергій Саволюк) на сьогоднішній день працює в приватній багатопрофільній клініці в м. Стамбул (Туреччина).

Після оволодіння хірургічними навичками та вміннями на базах кафедри хірургії та судинної хірургії, Юсіфова розпочала свою роботу лікаря-хірурга в клініці Medistate Kavacik Hastanesi, оскільки вже мала досвід сучасних мінінвазивних хірургічних методів лікування широкого спектру хвороб.

В лютому 2020 року Севіндж Юсіфова пройшла інтенсивний курс навчання в лапароскопічному навчальному центрі IRCAD.

Дослідницько-навчальний клінічний центр IRCAD відкрився ще в 1994 році на базі Страсбургської університетської лікарні під керівництвом професора Жака Мареску. З часу свого створення IRCAD здобув всесвітньо відому популярність, як провідний науково-дослідний та навчальний інститут. Дослідницька спрямованість IRCAD завжди була сконцентрована на розвиток малоінвазивних хірургічних методик. Щорічно 6200 хірургів зі всього світу проходять стажування за 20 спеціалізаціями, існує 80 курсів на базах 6 IRCAD центрів по всьому світу, під керівництвом 716 міжнародних експертів. На сьогоднішній день це найвідоміший та найсучасніший хірургічний тренінговий центр в світі.

Пані Юсіфова продемонструвала відмінний рівень попередньої підготовки та володіння лапароскопічними навичками на курсі в Страсбурзі та вже повернулась до роботи.

Кафедра хірургії та судинної хірургії пишається досягненнями своїх випускників та продовжує впроваджувати в практику та навчання сучасні мініінвазивні хірургічні методики.