Шановні колеги! Маємо честь запросити лікарів стоматологів взяти участь у фаховій школі «Особливості клінічного перебігу, діагностики, алгоритм лікування й профілактики основних захворювань слизової оболонки ротової порожнини, червоної облямівки губ і шкіри для підвищення рівня знань стоматологів різних спеціальностей» кафедри терапевтичної стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг, яка відбудеться 16.03-17.03.2023 року.

Тривалість проведення: 2 дні (16 годин).

Формат проведення: онлайн, на основі платних освітніх послуг

Контакти: [email protected] Ашаренкова Ольга Вікторівна, доцент кафедри терапевтичної стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Зареєструватися на фахову школу можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCUYJaP-TbdxBcHNpPJBj73lbOUDM9sLfWBNZDZIEV3HtXcQ/viewform