Кафедра педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П. Л. Шупика (м. Київ) запрошує лікарів на цикл тематичного удосконалення «Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженням життєдіяльності»

Дати проведення:  30.10. по 13.11.2023р. (2 тижні)

Для лікарів: лікарів-педіатрів, лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, дитячих неврологів, дитячих психіатрів тощо

Формат навчання: змішаний

Вартість: безкоштовно по бюджетним путівкам та на основі платних освітніх послуг (2700 грн.)

Бали: 50 балів БПР

Теми, які розглядаються під час циклу ТУ:

• Реабілітація дітей раннього віку від 0 до 3 років.
  • Принципи раннього втручання, шкали оцінювання.
  • Дитячий церебральний параліч: клініка, диференційна діагностика.
  • Шкали функціонального оцінювання при ДЦП.
  • Менеджмент церебрального паралічу.
  • Менеджмент спастичності та дистонії у дітей з церебральним паралічем та з прогресуючими захворюваннями нервової системи
  • Складання індивідуального плану реабілітації залежно від рівня функціональних можливостей дітей з ЦП за принципами Міжнародної класифікації функціонування (МКФ)
  • Особливості надання реабілітаційної допомоги при спінальній м’язовій атрофії, м’язовій дистрофії, спадкових полінейропатіях, шкали оцінювання.
  • Акушерський параліч
  • Аутизм у дітей
  • Паліативна допомога при нейродегенеративних захворюваннях

Заняття проводять:

1. Оксана Назар – завідувач кафедри, доцент, Національний координатор Європейської академії дитячої інвалідності (EACD) в Україні, учасник підготовки сертифікованих викладачів по спеціальності «Фізична та реабілітаційна медицина».
  2. Володимир Мартинюк – директор ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України», голова ГО «Українська академія дитячої інвалідності».
  3. Людмила Панасюк - доцент кафедри, лікар невролог дитячий, лікар неонатолог, консультант відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, відділення патології новонароджених КМДКЛ №1. Експерт ДОЗ КМДА (м. Київ) зі спеціальності «Дитяча неврологія».
  4. Катерина Климович – асистент кафедри, лікар невролог дитячий, лікар функціональної діагностики. Проводить клінічну роботу на базі відділення неврології КМДКЛ №1.
  5. Максим Розяєв - асистент кафедри, лікар невролог дитячий. Проводить клінічну роботу на базі відділення неврології НДСЛ ОХМАТДИТ.

Записатися на цикл, задати додаткові питання: [email protected]

тел. 067 680 1064 - завідувач кафедри, доцент Оксана Назар

Лікарі, які бажають отримати путівку на основі платних освітніх послуг (лікарі  приватних медичних закладів, лікарі закладів Міністерства соціальної політики України та лікарі, які бажають отримати путівку як фізична особа за власні кошти) можуть зареєструватися онлайн за посиланням: https://www.nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia#Alp.

Відео-інструкцію створення особистого кабінету у Системі електронної реєстрації можна переглянути за посиланням: https://www.nuozu.edu.ua/n/n/10020-videoinstruktsiia-stvorennia-osobystoho-kabinetu-u-systemi-elektronnoi-reiestratsii

Технічні питання під час реєстрації можна задати в листі на адресу: [email protected]