06 лютого 2024 року відбулося перше засідання Наглядової ради Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (далі - Наглядова рада), персональний склад якої, у кількості 7 осіб, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 6 листопада 2023 року № 1910.

Наглядова рада утворена відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту» для здійснення нагляду за управлінням майном університету, додержанням мети його створення та сприяння розв’язанню перспективних завдань його розвитку, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, ефективній взаємодії університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності закладу тощо.

До складу Наглядової ради увійшли: Олексій Дніпров, заступник Керівника Офісу Президента України; академік НАМН України, професор Віталій Цимбалюк, президент Національної академії медичних наук України; академік НАМН України, професор Дмитро Заболотний, директор ДУ «Інститут отоларингології імені професора О. С. Коломийченка Національної академії медичних наук України», Філя Жебровська, голова правління ВБО «Благодійний фонд родини Жебрівських»; Герой України, академік Національної академії аграрних наук України Юрій Мельник; Всеволод Стеблюк, командир медичної роти Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» Національної гвардії України та Євгенія Панічевська, директор благодійного фонду «Асоціація батьків дітей з аутизмом».

Відбулась зустріч членів Наглядової ради з представниками адміністрації університету, в якій взяли участь: академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський, ректор; чл.-кор. НАМН України, професор Юрій Вдовиченко, перший проректор; чл.-кор. НАМН України, професор Олександр Толстанов, проректор з науково-педагогічної роботи; професор Наталія Савичук, проректор з наукової роботи; професор Раїса Моісеєнко, проректор з науково-педагогічної роботи, лікувальної роботи та діяльності університетських клінік та професор Олеся Гульчій, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва.

Членам Наглядової ради була представлена інформація щодо поточного стану діяльності університету за основними напрямами, процесу реформування закладу та перспектив розвитку. Члени Наглядової ради оглянули аудиторії, зал засідань та актову залу в учбово-лабораторному корпусі, ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням навчально-виробничого центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка, організацією освітнього процесу в ньому, зокрема з вдосконалення практичних навичок лікарями-інтернами та слухачами, а також із результатами ефективної стратегії з міжнародного співробітництва, зокрема із благодійною медичною організацією MedGlobal.

Також на закритому засіданні Наглядової ради за участі: Олексія Дніпрова, Дмитра Заболотного, Юрія Мельника, Всеволода Стеблюка та Євгенії Панічевської, було обрано голову, заступника голови та секретаря Наглядової ради, а також визначено план подальших дій.