З глибоким сумом сповіщаємо про смерть академіка НАН та НАМН України, доктора медичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, професора Фоміна Петра Дмитровича - завідувача кафедри хірургії № 3 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця та члена Наглядової ради нашої Академії.

Петро Дмитрович залишив яскравий слід в українській медицині. Завдяки його непересічному таланту та наполегливості врятовано тисячі життів. Він успішно поєднував науково-педагогічну роботу та хірургію, передаючи свій практичний досвід студентам – майбутнім лікарям.

Вчена рада, ректорат та колектив Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика висловлює щире співчуття колективу університету, рідним та близьким покійного з приводу важкої втрати.

Світла пам’ять Петру Дмитровичу!