Дзюба Дмитро Олександрович - доцент кафедри, кандидат медичних наук, член клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України.

Дзюба Дмитро Олександрович народився 1981 року в місті Луганськ.

У 1999-2005 роках навчався у ЛугДМУ на лікувальному факультеті, який закінчив з відзнакою.

У 2005-2008 роках проходив одночасно інтернатуру та магістратуру, на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (НМАПО) на базі Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги (КМКЛШМД).

У 2008-2011 роках навчався в очній аспірантурі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО. З 2011 року по теперішній час працює асистентом вищезгаданої кафедри.

В 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Каудальна післяопераційна аналгезія хворих з грижами передньої черевної стінки».

У 2014 році отримав вчене звання доцента.

Наукові інтереси: реґіонарна анестезія, післяопераційне знеболювання, особливості внутрішньовенної анестезії, анестезіологічне забезпечення втручань в інтервенційній радіології

Автор та співавтор більш ніж 40 наукових публікацій