Search

Викладачі кафедри приймають активну участь у міжнародних конференціях, конгресах, з’їздах з актуальних питань внутрішніх хвороб, гастроентерології, ендокринології. Щорічно (з 2015 року) організовують та проводять ТЕРАПЕВТИЧНУ ШКОЛУ «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів» у рамках Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України» для лікарів-терапевтів та сімейних лікарів.

Викладачі кафедри організовують та проводять щороку науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Дні гастроентерології у Чернігові», на яких виступають з доповідями та майстер-класами. В режимі on-line приймають участь провідні вчені Європи, зокрема в 2021 році М. Романо (Казерта, Італія) представив доповідь «Інфекція H.pylori у 2021 році: від досліджень до клінічної практики».

Традиційно щороку у травні викладачами кафедри терапії організовується та проводиться науково-практична конференція з міжнародною участю «Всесвітній день запальних захворювань кишечника», а у листопаді - науково-практична конференція з міжнародною участю «Запальні та функціональні захворювання кишечника».

Співробітники кафедри є активними членами міжнародних товариств та асоціацій: Американської гастроентерологічної асоціації (проф. Дорофєєв А.Е., ас. Хайрнасов Р.Н.), Європейського Клубу панкреатологів (доц. Гдаль В.А.). Проф. Дорофєєв А.Е. є національним представником України у Європейському товаристві Коліту і Хвороби Крона.