9 травня 2024 року в місті Рівне відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Клінічна стоматологія у векторі наукових досліджень» за підтримки Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Конференція відбулась під егідою Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації та спрямована на підвищення якості надання стоматологічної допомоги. В конференції взяли участь науковці з Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, ДЗ «Луганський державний медичний університет», Буковинського державного медичного університету, КЗВО «Рівненська медична академія» та практичні лікарі – стоматологи.

Під час заходу науковці нашого університету висвітлили питання протоколів лікування хвороб пародонта (професор Ірина Мазур), лікування рецидивуючого афтозного стоматиту у дітей (професор Ірина Трубка), комплексного підходу до лікування стоматологічних хвороб (к.мед.н. Світлана Хлєбас).

Декан стоматологічного факультету професор Ірина Трубка представила науково-освітній потенціал закладу вищої освіти і запросила на навчання до Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика на освітньо-професійні програми для магістрів та інтернів, на науково-освітню програму для докторів філософії, на цикли спеціалізації та тематичного удосконалення.

До наукового фонду стоматологічного факультету НУОЗ України імені П.Л.Шупика передано в подарунок фотокопію української національної реліквії - Острозької Біблії (1581 рік видання), першого повного видання Біблії (як Нового, так і Старого Заповіту) церковнослов'янською мовою з перекладом українською мовою.

Актуальність матеріалу: 89.33% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів