В Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика лікарі-стоматологи мають можливість отримувати новий фах – пародонтологія на циклах спеціалізації «Пародонтологія».

Фундаментальні знання від провідних спеціалістів кафедри терапевтичної стоматології поєднуються із практичною складовою навчання. У фокусі уваги підготовки спеціалістів за новою спеціальністю є формування професійної майстерності через опрацювання практичних мануальних навичок.

31 травня 2024 року декан стоматологічного факультету, професор Ірина Трубка відвідала кафедру терапевтичної стоматології, а саме практичне заняття для лікарів, що здобувають новий фах пародонтологія.

Важливою складовою навчання на циклі спеціалізації «Пародонтологія» лікарів-стоматологів є формування фахових компетенцій, здобуття практичних навичок.

Під час практичного заняття обговорили сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування захворювань тканин пародонта. Лікарі мали можливість підвищити рівень практичної підготовки, ознайомитися з особливостями роботи новими сучасними пародонтологічними інструментами. Для досконалого володіння практичними навичками під час заняття лікарі мали можливість відпрацювання фахової майстерності на фантомах: техніці зняття зубних відкладень ультразвуковими насадками, кюретами Грейсі. В клінічних умовах асистент кафедри терапевтичної стоматології Мар’яна Слободяник – Коломоєць разом з лікарями опрацювали покроковий алгоритм проведення професійної гігієни ротової порожнини за сучасними протоколами, побудованими на засадах доказової медицини.

Під час спілкування лікарі-стоматологи мали можливість задати питання і отримати вичерпні відповіді від науково-педагогічних працівників: завідувача кафедри терапевтичної стоматології професора Ірини Мазур, доцента Елли Павленко, доцента Ольги Ашаренкової, асистентів Світлани Хлєбас і Олени Коваленко та викладача Маріни Безносюк.

Протягом всього заходу панувала атмосфера професійної зацікавленості, позитивного відкритого  спілкування та конструктивного діалогу.

Актуальність матеріалу: 87.25% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів