Стоматологічний факультет Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика співпрацює з різними регіонами України щодо безперервного професійного розвитку та післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

24 травня 2024 року відбулась зустріч науково-педагогічних працівників стоматологічного факультету зі стоматологами Черкащини в рамках науково-практичної конференції «Актуальні питання діагностики та лікування в стоматології» (м. Черкаси). До уваги лікарів-стоматологів було надано нові нормативно-законодавчі документи, які регулюють питання класифікації та надання медичної соматологічної допомоги в України для роботи з електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ).

У вітальному слові декан стоматологічного факультету професор Ірина Трубка запросила лікарів стоматологів до підвищення кваліфікації на кафедрах НУОЗ України імені П.Л. Шупика, а також наголосила про нові можливості навчання в магістратурі зі спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Фармація, промислова фармація», «Медична психологія» та інші в стінах університету.

Професор Ірина Мазур запросила отримувати на кафедрі терапевтичної стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика новий фах із пародонтології та акцентувала увагу лікарів на можливості удосконалення професійної майстерності на фантомах і сучасному новому обладнанні кафедри.

Наукова програма освітнього заходу включала питання сучасних клінічних протоколів лікування хвороб пародонта (професор І. Мазур), питань діагностики і лікування рецидивуючого афтозного стоматиту (професор І. Трубка). Для поліпшення професійної майстерності для лікарів-стоматологів проведено майстер-клас і представлено покроковий протокол інноваційних методик реставрація зубів сучасними пломбувальними матеріалами (асистент С. Хлєбас).

Протягом освітнього заходу панувала атмосфера професійного спілкування, коли викладачі й лікарі мали можливість обміну думками, конструктивної дискусії та планування подальшої співпраці і навчання.

Стоматологічний факультет НУОЗ України імені П.Л. Шупика послідовно відновлює аудиторний формат спілкування науково-педагогічних працівників з лікарями стоматологами з різних регіонів України.

Нагадаємо, що 9 травня 2024 року було проведено зустріч з лікарями Рівненщини в рамках науково-практичної конференції «Клінічна стоматологія у векторі наукових досліджень» за організації НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 92.5% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 92.5% - 8 Голосів