Google search

 
 

10-13 березня 2021 р., за підтримки МОЗ України, Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Асоціації педіатрів м. Києва, міжнародної асоціації медичної освіти під науковим керівництвом завідувача кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика, заслуженого лікаря України, професора Г. Бекетової відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «VIII Академічна школа з педіатрії», в якій взяли участь понад 3500 педіатрів, сімейних лікарів та спеціалістів зі всіх регіонів країни.

На академічній школі учасники мали можливість заслухати понад 80 доповідей та майстер-класів, мультидисциплінарних квартетів і дуетів, дискусій у форматі «питання-відповіді», клінічних розборів хворих під керівництвом провідних фахівців з педіатрії, дитячої гастроентерології, пульмонології, алергології, неврології, нефрології, ендокринології, кардіоревматології, генетики, дитячих інфекційних захворювань, невідкладної допомоги, клінічної фармакології, а також доповіді та майстер-класи 8 іноземних експертів з Великобританії, Німеччини, Білорусії, Литви, Молдови і поставити безліч питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Учасники наукового форуму взяли активну участь у вже традиційній Школі практичної майстерності лікаря, яку провели в тому числі і доценти кафедри дитячих і підліткових захворювань: Н. Алексєєнко, О. Солдатова, І. Горячева, К. Савінова.

Лікарі отримали нові знання на майстер-класах з відпрацюванням практичних навичок з питань специфічної діагностики COVID-19, можливості попередження фіброзу легень при COVID-19, використання безмолочної та безглютенової дієти в практиці педіатра, грудного вигодовування та збереження лактації, корекції білково-енергетичної недостатності у дітей, а також ожиріння, труднощів догляду за дитиною перших місяців життя, бронхо-легеневої дисплазії, геморагічної хвороби новонароджених, судомного синдрому у дітей, сучасної діагностики кетонуричних станів.

Після закінчення роботи VIII Академічної школи педіатрії, учасники отримали національні та міжнародні сертифікати з відповідною кількістю балів БРП.

ПРОГРАМА науково-практичної конференції з міжнародною участю

Читайте також