Запрошуємо пройти цикл тематичного удосконалення «Передпухлинні та пухлинні хвороби стравоходу», який буде проводитись з 9 по 23 березня 2023 року на кафедрі онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Тривалість циклу – 2 тижні (78 год.)

Форма проведення – аудиторно-дистанційна

Бали БПР – 50 балів.

Запрошуються: лікарі онкохірурги, онкологи, гастроентерологи, хірурги, ендоскопісти, загальної практики-сімейні лікарі, терапевти.

Мета циклу – удосконалення теоретичних знань і практичних навичок з профілактики, діагностики, консервативного та хірургічного лікування дорослих хворих з вродженими аномаліями та набутими хворобами стравоходу. Розглядаються ургентні випадки, планове стаціонарне і амбулаторне лікування.

Зміст програми циклу охоплює наступні теми:

• пухлини стравоходу та кардії;
  • рубцеві стриктури стравоходу та шлунку;
  • гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (грижі стравохідного отвору діафрагми, стравохід Барретта, пептичні стриктури);
  • нервово-м’язові хвороби стравоходу;
  • травма стравоходу;
  • дивертикули стравоходу.

По закінченні циклу кожен слухач отримає «Посвідчення» про те, що він пройшов тематичне удосконалення за темою «Передпухлинні та пухлинні хвороби стравоходу», що дорівнює 50 балам БПР.

Вартість навчання за 2 тижні – 2700 грн.

Зразок клопотання для лікарів установ державного підпорядкування (МОЗ України) додається.

Контактна інформація: 044 427-29-34 (до 14:00); [email protected]

Куратор циклу: професор Мясоєдов Станіслав Дмитрович

Місце проведення: клініка кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр» (м. Київ, Метро «Житомирська», вул. Верховинна, 69, 5 поверх, кімната 505).

Отримати путівку можна у відділі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П. Л. Шупика – м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, каб. 10А (метро «Дорогожичі»).