Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ХІI Науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», яка відбудеться в конференц-залі Інституту серця МОЗ України 14–15 березня 2024 року.

Ця конференція є в Україні подією року для лікарів різних спеціальностей, які цікавляться і займаються методами функціональної діагностики в кардіології. Основна мета форуму – розглянути сучасні можливості застосування методів функціональної діагностики при серцево-судинних хворобах, зокрема, ішемічній хворобі серця, серцевій недостатності, порушеннях серцевого ритму, тромбозах і тромбоемболіях.

Дати проведення: 14-15 березня 2024 р. Початок о 9:50

Формат проведення: змішаний, онлайн.

Реєстрація до 13 березня за посиланням

Сертифікат з відповідними балами БПР.

До очної участі в конференції запрошуються позаштатні експерти з функціональної діагностики і кардіології всіх регіонів України, лікарі з функціональної діагностики, кардіологи, терапевти, співробітники науково-дослідних інститутів, а також кафедр медичних університетів та факультетів післядипломної освіти, на яких навчаються лікарі з функціональної діагностики і кардіології.

Перегляд конференції буде доступний у режимі онлайн. Конференція є заходом БПР лікарів, учасники отримають сертифікати.

Програма конференції додається

Актуальність матеріалу: 49.33% - 3 Голосів