2 вересня 2020 року, під головуванням проректора з наукової роботи професора Наталії Савичук, відбулась конференція трудового колективу медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, присвячена виборам на посаду завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації.

Професор Савичук зазначила, що за період конкурсу протягом одного місяця, який відкрито був оголошений в газеті «Урядовий кур’єр» № 147 від 01.08.2020 року та на сайті НМАПО імені П.Л. Шупика на посаду завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації, надійшла одна заява від професора Лени Давтян.  Відповідно до Закону України “Про вищу освіту” від 01.07.2014 р. (із змінами) обрання завідувача кафедри проводиться за участю трудового колективу факультету. Були представлені дані з особової справи претендента на посаду завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації  професора Давтян.

Професор Лена Давтян висвітлила історію становлення та перспективний план розвитку кафедри фармацевтичної технології і біофармації. Перспективний план розроблено відповідно до Програми розвитку НМАПО імені П. Л. Шупика і концепції стратегічного розвитку Академії. Метою роботи кафедри є підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних і соціально активних кадрів, здатних забезпечити поступальний і сталий розвиток Київської області та України, на основі інтеграції освітньої, наукової та соціокультурної діяльності Академії. Перспективним напрямом розвитку є здійснення підготовки магістрів за напрямком: 226 «Фармація, промислова фармація», а також підвищення кваліфікації спеціалістів фармації за спеціальністю Загальна фармація.

В обговоренні кандидатури професора Давтян на посаду завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації взяли участь професор Олександра Івахно, доцент  Сергій Убогов, які наголосили, що професор Давтян є досвідченим фахівцем, науковцем, доброзичлива людина та достойна кандидатура на посаду завідувача кафедрою. Рекомендували підтримати кандидатуру професора Давтян на посаду завідувача кафедрою фармацевтичної технології і біофармації. Заступник декана, доцент Сергій Соловйов високо оцінив програму перспективного розвитку кафедри,  відзначив високий професіоналізм, людяність, толерантність керівника та рекомендував підтримати кандидатуру професора Лени Давтян на посаду завідувача кафедрою фармацевтичної технології та біофармації.

Відкритим голосуванням трудовий колектив медико-профілактичного і фармацевтичного факультету одностайно підтримав пропозицію щодо порушення клопотання перед вченою радою НМАПО імені П.Л.Шупика щодо обрання на посаду завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації професора Лену Левонівну Давтян.

Актуальність матеріалу: 77.83% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 77.33% - 6 Голосів