Доктор філософії, асистент кафедри стоматології

Аспірант кафедри стоматології з 2017 по 2021 роки.

Працює на кафедрі з листопада 2023 року.

В січні 2022 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему “ Порівняльна оцінка методів гемостазу та з`єднання м`яких тканин у практиці лікаря-стоматолога-хірурга (експериментально-клінічне дослідження)”.

Наукова компетенція: малоінвазивні хірургічні методики, хірургія м’яких тканин порожнини рота, кісткова реконструкція альвеолярних відростків, дентальна імплантологія.

Відповідальний за фантомний клас, допомогу в організації фахової школи та проведення семінарських занять лікарям-інтернам.

У науковому доробку Бойка М. А. 11 наукових праць, з них 6 статей у наукових фахових виданнях України, 4 – у закордонних виданнях, також опубліковано 8 тез доповідей в матеріалах конгресів та науково-практичних конференцій, отримано 4 деклараційні патенти України на корисну модель та 1 на винахід.

Список наукових праць:

1. Pavlenko OМ, Boiko M, Savitskaya І, Geylenko О. Histotopographic and morphometric characteristics of the oral mucosa postoperative wounds healing, depending on the method of connecting the wound edges. EUREKA: Health Sci. 2021;(3):69-78.
  2. Павленко ОВ, Савицька ІМ, Бойко МА. Динаміка морфологічних змін відновлення слизової оболонки порожнини рота після застосування методу високочастотного електрозварювання. Сучасна стоматол. 2020;2(101):44-8.
  3. Павленко ОВ, Савицька ІМ, Бойко МА. Морфологічна характеристика раневого процесу слизової оболонки порожнини рота в залежності від способу з'єднання країв рани. В: Вісник стоматол. Т. 36, вип. 111(2). Одеса: ДУ Інститут стоматології ЩЛХ НАМН; 2020, с. 2-9.
  4. Павленко ОВ, Бойко МА. Порівняльна оцінка ефективності загоєння та здійснення гемостазу постекстракційних ран після використання гемостатичної губки та конвекційно-інфрачервоної термохірургічної технології. Вісник морської мед. 2020;88(3):85-92.
  5. Павленко ОВ, Бойко МА, Кабанчук СВ. Оцінка раннього загоєння післяопераційних ран СОПР у залежності від методу гемостазу та з'єднання країв рани. Сучасна стоматол. 2021;106(2):48-54.
  6. Pavlenko O, Boiko М, Savitskaya І. Healing dynamics of oral mucosa postoperative wounds after use of high-temperature hemostasis methods. SciHeritage. 2020;1(53):3-9.
  7. Pavlenko O, Boiko M, Savitskaya І. Healing dynamics of oral mucosa postoperative wounds after use of suting technique and adhesive composition. Sci Eur. 2020;1(57):9-15.
  8. Pavlenko O, Boiko М, Savitskaya І, Geylenko О. The oral mucosa reaction on the suture materials and the combined method of connecting surgical wounds in the experiment. Sci Heritage. 2021;2(67):13-22.
  9. Бойко МА, Павленко ОВ. Характеристика та оцінка методів гемостазу та з'єднання м'яких тканин в сучасній хірургії порожнини рота. Стан проблеми. Вісник морської мед. 2021;91(2):90-9.
  10. Бойко МА. Попередні результати експерименту вивчення впливу високотемпературних методів з'єднання та гемостазу на слизову оболонку порожнини рота лабораторних тварин. В: Матеріал міжнар. наук.-практ. конф. молодих вчених, присвяченої 25-річчю Національної академії медичних наук України; 2018 Бер 23; Київ. Київ: НАМН України; 2018, с. 206.
  11. Бойко МА, Нікрітін ОЛ, Худецький ІЮ, винахідники. Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, патентовласник. Електрохірургічний мікроінструмент для біполярного високочастотного зварювання передніх та глибоких відділів слизової оболонки та м'яких тканин порожнини рота. Патент України № 121635. 2020 Черв 25.
  12. Бойко МА, Нікрітін ОЛ, Худецький ІЮ, винахідники. Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, патентовласник. Електрохірургічний мікроінструмент для біполярного високочастотного зварювання слизової оболонки та м`яких тканин у передніх та бічних відділах порожнини рота. Патент України № 140566. 2020 Бер 10.