Google search

 
 

Осінь – пора жнив знань, досліджень, отриманих та проаналізованих протягом першого півріччя року. Це стосується передусім захворюваності на гострі респіраторні інфекції і, зокрема, COVID-19, інформація щодо яких є актуальною для лікарів на різних інформаційних платформах.

Сьомого вересня 2021 року відбулася міжнародна конференція «Вирусы рядом с нами. Взгляд вчера, сегодня и завтра». Захід був орієнтований на широке коло слухачів, а саме, педіатрів, сімейних лікарів, імунологів, епідеміологів, лікарів-інфекціоністів. Понад 1200 учасників конференції з України, Чехії, Білорусії, Молдови та Казахстану мали можливість послухати доповіді провідних вчених, поставити питання та отримати вичерпні відповіді на них. 

Особливий інтерес викликала доповідь завідувача кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика професора Г. Бекетової на тему «Inosin pranobex з позицій доказової медицини». Професор окреслила новий погляд на пандемію COVID-19 та на сучасний акцент у мисленні медичної спільноти, а саме перехід з парадигми «хвороби» на парадигму «превентивної персоніфікованої медицини», спрямованої на збереження здоров’я. Розглянувши питання, що стосувалися особливостей клінічної картини коронавірусної інфекції у дітей, доповідачка показала різноманітність симптомів та сучасний підхід до терапії. 

Програма конференції включала доповідь імунолога, спеціаліста з питань вакцинації професора Іржі Берана з Чехії (м. Прага). 

Учасники міжнародної конференції поставили доповідачам низку запитань, на які отримали вичерпні відповіді. 

Велика кількість отриманих схвальних оцінок і відгуків – це найкращий показник актуальності висвітленої на конференції інформації. 

Безперервна післядипломна освіта лікарів – одне із основних завдань роботи працівників кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом професора Г. Бекетової. Упровадження вільного доступу до різних інформаційних медичних платформ допоможе лікарям вибрати саме те джерело інформації, яке необхідне, користуючись ним у зручний час для підвищення своєї професійної освіти.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу