Коваль Марія Сергіївна - Лікар-стоматолог, хірург-імплантолог, Член Асоціації імплантологів України, викладач ВУЗТ НУОЗ України імені П.Л. Шупика, Лікар експерт з питань дентальної імплантації компанії U-Impl Switzerland.

В 2005 році закінчила з відзнакою  Міжнародний медичний коледж Ортопедичне відділення за фахом зубний технік.

В 2011 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця, стоматологічний факультет за фахом лікар-стоматолог.

В 2015 році закінчила з відзнакою Національний Транспортний Університет, факультет економіки та права.

Приступила до планування дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук (Ph.D.). Тема дисертації: “Роль редокс-чутливих факторів транскрипції у механізмах ушкодження слинних залоз щурів за умов ліпосахарид-індукованої системної запальної відповіді” за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Має спеціальність з хірургічної та ортопедичної стоматології. Відвідала більше 60 конференцій з питань дентальної імплантації. Має дипломи після закінчення профільних курсів  з доцільних методик в імплантологічній практиці.