Герман Олена Борисівна – асистент кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П.Л. Шупика, кандидат медичних наук

Закінчила медичний факультет Вінницького  національного медичного університету ім. М.І.Пирогова  у 2005 році. Навчалася у клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії-2 НМАПО імені П.Л.Шупика у 2007-2009 рр.. У 2012 р. закінчила аспірантуру на кафедрі педіатрії-2 та успішно захистила дисертаційну роботу під керівництвом проф. Марушко Т.В. на тему «Клініко-інструментальна та морфологічна характеристика верхнього відділу шлунково-кишкового тракту у дітей з ювенільним артритом та корекція виявлених порушень».

З 2012 р. працює асистентом кафедри, виконує обов’язки куратора на циклах інтернатури за спеціальністю «Педіатрія»., «Загальна практика-сімейна медицина».,  спеціалізації «Дитяча кардіоревматологія», відповідальна за наукову роботу.

Має першу кваліфікаційну категорію з педіатрії, сертифікат спеціаліста з дитячої кардіоревматології, ультразвукової діагностики.

Сертифікований учасник програми «Відкритий світ» в галузі телемедицини, у штатах Вашингтон та Огайо (США), 2015 рік. Пройшла науково-педагогічне стажування «Медична освіта майбутнього: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень» у місті Люблін, республіка Польща (2017).

Автор та співавтор понад 20 друкованих праць.   Брала участь у створенні локальних протоколів для відділення кардіоревматології КМДКЛ №1.

Основні напрями в роботі: діагностика і лікування системних захворювань сполучної тканини у дітей;  лікування дітей  хворих на ювенільний ревматоїдний артрит з використанням хворобо-модифікуючих та імунобіологічних препаратів, моніторинг ефективності та безпечності терапії;  діагностика вроджених і набутих вад серця; діагностика і лікування захворювань міокарда.

Секретар Асоціації дитячих кардіоревматологів м. Києва.

Забезпечує роботу по веденню національного реєстру хворих на ювенільний ревматоїдний артрит, що отримують імунобіологічну терапію.

Основні напрями в роботі: діагностика і лікування системних захворювань сполучної тканини; діагностика і лікування реактивних артропатій у дітей;  лікуваня дітей  хворих на ювенільнй ревматоїдний артрит з використанням  хворобо-модифікуючих та імунобіологічних препаратів, моніторинг ефективності та безпечності терапії; клінічна, функціональна та ультразвукова діагностика вроджених і набутих вад серця, терапевтичне лікування;  клінічна, функціональна та ультразвукова діагностика ревматичних і неревматичних захворювань міокарда, коронарних судин (хвороба Кавасакі), серцевої недостатності, їх лікування. Проводить кардіологічну ультразвукову діагностику у новонароджених,  молодшому, старшому дитинстві та в підлітковому віці.