Старший викладач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права фармацевтичного та медико-профілактичного факультету

Спеціалізація:

Практична психологія: сімейна психологія, ігрова психотерапія, психологія розвитку, медична психологія, психосоматика, психологія здоров’я, тілесно-орієнтована терапія стресу, адрогогіка, клінічна психологія.

Наукові дослідження: медична психологія, соціальна психологія

Досвід роботи:

2020 -2024 Психолог - методист Проект "Відновлення під час війни" "Незламна мама"- психологічна реабілітація жінок та дітей, які зазнали важкого впливу війни РФ проти України. - 2 роки.

2023 Експерт GIZ  Програми «Управління організацією та психологічна стійкість у воєнний час» реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сходіУкраїни», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини. Проведення онлаін тренінгів та консультацій з питань збереження ментального здоров’я та розвитку життєстійкості Для керівників та працівників закладів, які надають медичні, соціальні та освітні послуги, представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за сфери надання медичних, соціальних, освітніх послуг. Розробка посібника Психологічні поради «Як підтримати колег, що горюють внаслідок втрати близької людини» Для керівників та працівників закладів, які надають медичні, соціальні та освітні послуги, представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за сфери надання медичних, соціальних, освітніх послуг.

20214 -2018 Психолог-методист проекту «Родинне коло» - підтримка родин загиблих. Адаптація до українських реалій посібника «8 крокової програми по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків» Норвезького центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус, сертифікований тренер програми.

2018 Проект «Литва – Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації / плануванні професійної кар’єри учнів». за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та Програмі співробітництва по розвитку та підтримці демократії, организований ГО “JOSTRA” (Литва), ГО “НОВИЙ ДОНБАС” (Київ) та ГО “Громадський рух переселенців Донбасу” (Львів).

2015-2016 ООО «Міжрегіональний реабілітаційний центр». Реабілітація ветеранів АТО. Посада – психолог -

2015-2016 Психолог-методист проекту «МТМ» - соціально-психологічна реабілітація підлітків, яких торкнулися бойові дії на Сході України. ГО «Новий Донбас», автор реабілітаційний програм.

Досвід роботи в сфері медичної післядипломної освіти 10 років- кафедра Медичної інформатики з курсом психології та педагогіки НМАПО ім. П. Шупика.

Досвід наукових досліджень – робота в лабораторії психічного та фізичного здоров`я університету ім. Б. Г. Грінченко. – 7 років

Досвід роботи клінічним психологом в медичних установах: 15років, Медичний центр Психіатрії, Психотерапії та Практичної психології «Софія».

Досвід роботи психологом на Телефоні довіри – 5 років, – Гаряча лінія профілактики ВІЛ/СНІД та хімічної залежності. Гаряча лінія для жителів Сходу України – 10 міс. – ГО «Свідомі люди»

Досвід консультаційної роботи та приватної індивідуальної практики: 28 роки.

Досвід роботи тренером соціально-психологічних тренінгів: 25 років.

Освіта:

Методист, викладач етики та психології сімейного життя  - КДПУ ім Драгоманова 1992 р

Практичний психолог, фахівець. Закінчила факультет практичної психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Б. Г. Грінченко.- 1998 р

Клінічний психолог - Південноукраїнський Педагогічний Університет ім. К.Д. Ушинського 2024

Останнє підвищення кваліфікації

2024 Тренінг “Особливості роботи з людьми.ю що пережили полон та торутри”

2023 Навчальний курс психологічної допомоги, робота з особами, які постраждали від насильства. Їзраїль Хайфа навчальний центр Машав.

2019 – Семінар Перша психологічна допомога у разі загрози самогубства.

2017 – семінар по роботі з тяжкими втратами норвезької лікарні Акерсхус (SFSS)  «Восьмикрокова програма по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків»

2016 – Навчальний семінар по роботі з ускладненим горюваннм. Клінічні аспекти. Норвезький центр по роботі з тяжкими втратами лікарні Акерсхус (SFSS) та регіональний центр вивчення насильства та травматичного стресу (RVTS)

Додаткова освіта

2016 р Школа соціальних посередників при Українській Миротворчої Школі. соціальний посередник, модерація, фасилитация, медіація.

Останні наукові публікації

Ангелова С.О. Дослідження самореалізації жінок у ролі матері / С. О. Ангелова // Український психолого-педагогічний науковий збірник. Науковий журнал №7 від 7.04.2016 р. – Львів, ГО «Львівська педагогічна спільнота» - стор.11-15. http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/bitstream/lib/3424/1/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0.pdf

Психологічне консультування матерів у системі надання медичної допомоги дітям з ускладненнями у розвитку. НейроNEWS: психоневрология и нейропсихиатрия  6 (70) ' 2015

Ангелова С. О. Консультативна допомога жінкам-матерям, що мають ускладнення в рольовій самореалізації // Український психолого-педагогічний науковий збірник. ГО «Львівська педагогічна спільнота». – 2015. – № 4. – с. 10.

Ангелова С.О. Материнство як сфера самореалізації жінки. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Вип.115/ Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка; гол.ред. Носко М.О. - Чернігів: ЧППУ, 2014. – с. 11 http://visnyk.chnpu.edu.ua/?wpfb_dl=955