КОНТАКТИ: 04112 м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, адміністративний корпус НУОЗ України імені П. Л. Шупика (4 поверх).

Контактні телефони: (067) 456-09-67 (Квітницька Олена Юріївна, старший лаборант кафедри), (067) 587-78-19 (Тодорова Віолета Іванівна, зав. навчальною частиною кафедри, доцент), (044) 205-49-69 (Убогов Сергій Геннадійович, професор кафедри).

Слухачі циклу отримуватимуть знання та навички з питань розробки, впровадження та підтримки ефективного функціонування систем якості в аптечних закладах (аптечних складах, аптечних мережах, виробничих та роздрібних аптеках) та фармацевтичних підрозділах лікувально-профілактичних закладів на основі вимог стандарту управління якістю ISO 9001:2015, належних фармацевтичних практик та інших міжнародних стандартів. Особлива увага приділена питанням документування та аудиту систем якості, управління ризиками для якості лікарських засобів та запобігання потраплянню в обіг фальсифікованих лікарських засобів.

Цикл орієнтований на провізорів різних спеціальностей, у тому числі:

• уповноважених осіб з якості лікарських засобів;
  • керівників аптечних закладів, служб якості оптових і роздрібних фармацевтичних підприємств, аптек лікувально-профілактичних закладів;
  • спеціалістів Держлікслужби України;
  • науково-педагогічних працівників закладів освіти, що здійснюють підготовку фахівців фармації.

Цикл проводиться по мірі набору навчальної групи.

Форми навчання: очна та очно-заочна з елементами дистанційного навчання.

Тривалість навчання: 2 та 1 тиждень.