Цикл тематичного вдосконалення «Теорія і методика навчання» (2 тижні 78 год.), термін проведення з 02 червня 2020 року по 17 червня 2020 року, кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права буде проводитися згідно із затвердженим Робочим планом (додається) у дистанційному режимі (онлайн з використанням програми Zoom).

Підстава: оголошений в Україні карантин – постанова КМУ від 11.03.2020 № 211, рішення КМУ від 25.03.2020, 22.04.2020, 04.05.2020 та 21.05.2020; наказами НМАПО від 11.03.2020 № 1304, від 13.03.2020 № 1355, від 18.03.2020 № 1463, від 08.05.2020 № 2109, від 22.05.2020 № 2319.

Куратор циклу: старший викладач кафедри Юрковська Лідія Геннадіївна, моб. тел. +380504183550, електронна скринька: [email protected]

РОБОЧИЙ ПЛАН (Переглянути у PDF)

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ

У перший день циклу 02 червня 2020 року куратор циклу Юрковська Л. Г. протягом робочого часу буде присутня на кафедрі з метою забезпечення оформлення на циклі тих слухачів, які мають бажання прибути з цією метою в Академію особисто.

При особистому зверненні на кафедру просимо дотримуватися усіх заходів, передбачених умовами карантину та впроваджених у НМАПО імені П. Л. Шупика!

Для наших шановних слухачів, які не можуть особисто прибути на кафедру у перший день циклу, рекомендуємо з метою оформлення на навчання обрати наступний порядок дій:

1. зверніться телефоном або електронним листом до куратора циклу щодо наміру оформлення на циклі;
  2. на електронну скриньку куратора подайте скан-копію (фото-копію) путівки на цикл з усіма належними підписами та печатками;
  3. на електронну скриньку куратора подайте заповнену Технологічну картку (форма додається);
  4. на електронну скриньку куратора подайте копію диплома про вищу освіту, а за умови зміни прізвища – копію документа про зміну прізвища (наприклад, копію свідоцтва про шлюб);
  5. у електронному листі не забутьте вказати свій номер телефону та електронну скриньку для підтримання онлайн-зв’язку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Навчання на циклі тематичного вдосконалення «Теорія і методика навчання» з 02 червня 2020 року по 17 червня 2020 року буде проводитися з використанням безкоштовної програми Zoom.

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення на електронну скриньку з посиланнями на онлайн-конференції викладачів та час їх проведення. Перехід за будь-яким з вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дана програма дозволяє слухачам бачити і чути викладача та інших слухачів, бачити презентацію чи інші матеріали, запропоновані викладачем, задавати питання голосом або письмово у чаті, брати участь у обговоренні питань теми заняття.

Переліки запитань для вхідного, проміжного та підсумкового контролю, тестових чи інших письмових завдань, рекомендовані для опрацювання джерела (витяги з джерел) та інші необхідні для виконання навчальної програми навчально-методичні матеріали будуть надсилатися викладачами на електронні скриньки слухачів по мірі виконання робочого плану циклу.

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!