Search

Старший лаборант кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права та за сумісництвом методист проблемної науково-дослідної лабораторії з питань післядипломної підготовки лікарів (провізорів).

Закінчила у 1992 році  Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю мова та література (французька і англійська мови).

З 1993 по 1999 роки  викладала французьку мову в школі, проводила факультативні заняття.

У 2000 році отримала диплом учбового центру «Декарт» з присвоєнням кваліфікації «секретар-референт малих та спільних підприємств» та пройшла стажування на фірмі «Рено», а також за сумісництвом  працювала перекладачем.

З 2004 працювала на посаді методиста кафедри теорії та історії  держави і права у ВНЗ «Національна академія управління», з 2005 року викладала французьку мову у даному закладі вищої освіти, а також з 2007 року обіймала посаду заступника начальника навчального  відділу.

З 2019-2021  роки виконувала  обов’язки начальника відділу внутрішнього забезпечення якості освіти, члена групи забезпечення спеціальності у ВНЗ  «Національна академія управління».

Впродовж років роботи також виконувала обов’язки куратора курсу та  тьютора, зокрема, забезпечувала розробку індивідуальних освітніх програм для студентів і супроводжувала процес індивідуалізації  освітньої траєкторії кожного із них.