Google search

 
 

На кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії набула поширення практика запрошувати провідних європейських фахівців для висвітлення актуальних проблем анестезіології та інтенсивної терапії. Цього тижня було проведено семінар для лікарів-інтернів першого року навчання з актуальних проблем клінічної гемостазіології за участі професора медичного факультету державного університету м. Вільнюса (Литва) Юліуса Пташекаса.

На базі КНМП «ЛІЛ Кременчуцька» викладачі кафедри торакальної хірургії та пульмонології провели виїзний цикл тематичного удосконалення під назвою «Актуальні питання торакальної хірургії», який відбувся з 02 по 16 вересня 2024 року. Навчання проходили 34 лікарі КНМП «ЛІЛ Кременчуцька». Тривалість циклу ТУ складала 156 академічних годин. Лекції, семінари та практичні заняття проводились професорами кафедри В. Гетьманом, А. Висоцьким, Б. Кравчуком.

Доктор медичних наук, професор кафедри онкології, наставник молодих науково-педагогічних кадрів Станіслав Мясоєдов нині святкує своє 70-ліття.

На початку вересня кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика організувала новий Консиліум для лікарів усієї країни. Теми доповідей, як завжди, актуальні та допомагають лікарям розв'язувати найпоширеніші проблеми кардіологічної допомоги.

У Харкові під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка відбулося установче засідання робочої групи щодо визначення опорних центрів з підготовки протезистів-ортезистів в Україні. На ньому розглянуто поточний стан підготовки таких спеціалістів станом на тепер, визначені подальші вектори спільної роботи, зокрема з іноземними партнерами (Благодійний фонд ProtezHub, Міжнародний фонд Червоного Хреста тощо).

На початку вересня відбувся щорічний онлайн Конгрес Нової Європейської Хірургічної Академії – The New European Surgical Academy (NESA). Цю знану і шановану організацію знають у всьому світі як таку, що впроваджує інноваційні технології в хірургічну практику, і яку очолюють відомі хірурги-науковці, професори Майкл Штарк (президент) та Карло ді Ренцо (віце-президент).

На запрошення Департаменту Головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України у приміщенні зазначеного підрозділу центрального органу управління були проведені заняття по невідкладним станам та наданню домедичної допомоги.

Всесвітній день безпеки пацієнта, який відзначається щорічно 17 вересня, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я у 2019 році. Мета цього дня − підвищити обізнаність важливості забезпечення безпечного лікування для кожного пацієнта.

З 9 по 15 вересня 2024 року за організації Всесвітньої федерації стоматологів (FDI) проведено Світовий стоматологічний конгрес. Представники стоматологічної галузі світу зібралися в місті Стамбул (Туреччина) на узбережжі Босфору. Всесвітній стоматологічний конгрес є провідною подією безперервної професійної освіти для стоматологів та проходив під девізом «Поєднання інновацій та досконалості».

Початок ІІ півріччя 2024 навчального року позначився для колективу кафедри онкології продовженням інтенсивної навчально-освітньої роботи, новими завданнями з наукової, організаційної, клінічної та виховної роботи, які ставить Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика перед кожним структурним підрозділом.

З 7 по 11 вересня у м. Відень (Австрія) проходив 34-й Конгрес Європейського респіраторного товариства (European Respiratory Society, ERS) у якому взяли участь понад 20 000 делегатів.

На початку вересня 2024 р. в м. Флоренція (Італія) відбувся 36 Європейський Конгрес Патології, в якому взяла участь завідувачка кафедри морфології, клінічної патології та судової медицини професор Олена Дядик, яка є членом Консультативної Ради (Advisory Board) ESP від України.

Читайте також